Rant Image

The Read

Asics Gel-Quantum 180 4 cipő az egyéni ízlésem

Submitted by hondoruson » Mon 13-Apr-2020, 21:38

Subject Area: General

0 member ratings

Egy másik Asics Gel-Kinsei OG cipő miatt szinte kizárólag a tényleges TX3-t kezdtem el venni, mivel ez a középtalp belső párnája. Gyakran folytatom a rohanást a következő funkcióval, ezért korlátozott a szem-nyílás a napsütéses modellek előtti szelídítéshez. Igyekszünk gyorsan elindulni, hogy bejuthassunk egy pár útra, és a TX3 személyesen is lehetővé teszi számomra, hogy igazán biztosak lehessek magamról az utak felől, de emellett elegendő párnázatot nyújtanak, miután kétségtelenül befejezem az alacsonyabb nagy, valamint a robusztus utak üzemeltetését. . A tényleges Cruzer Traditional alapvetően nem nyújt párnázást, ami jó az enyhe és a gyors vándorlásokkal szemben is, azonban a gyakran felölt lábbeli esetében azt várjuk, hogy ez a sokkal több párnázás legyen tapasztalható. A tényleges TX2 párnázás csökken a TX3 és a Cruzer között, azonban ez továbbra is kis Asics Gel-Quantum 180 4 cipő az egyéni ízlésem szempontjából, különösen, ha hatalmas terheket teszek fel, amikor egy nagyobb alpesi hegy közelében vagyok. utak.


Abban az esetben, ha közel vagyok a többszörös emelkedéshez, és el akarom dobni a személyes cipőmet egy pálya mentén, vagy akár meg is vágom ezeket a telefonokat a személyes tölcséren, a tényleges TX3 tényleg egy kicsit túlzottan megsemmisül, bár ennek ellenére gyakran válassza ezt a https://www.kumeritcipok.com/ Cruzer és a TX2 között.


A tényleges Cruzer valóban szelíd, de minimálisan ideális egy teher belsejébe történő this link dobáshoz egy hosszú többszörös emelkedés során, ám ebből elsősorban távol maradunk, ha a többszörös emelkedés egy valóban hosszú stratégiát tartalmaz. A tényleges TX2 valójában egy kicsit jobban csomagolható, mint a TX3, és a TX2 szintén megkülönböztetett bungee wire programot kínál, hogy a tényleges lábbelit egymáshoz illessze, amikor nem igazán rakja fel őket, ám semmiképpen sem tapasztaltam meg. Az Asics Mexico 66 AP cipője nagyon kényelmes, ha hisz a tényleges bunge-ban, amikor távol vagyok a padlótól: Általában egyszerűen elhagyom a személyes cipőmet az alsó részen a felmenéstől, és amikor a valódi ősök megkívánják, hogy megérkezzenek, gyakran inkább nem. ehelyett az Asics Mexico 66 AP cipő gyorsan felhúzza a tényleges TX3-ot egy útterhelésen, összehasonlítva a tényleges Cruzerrel vagy akár a TX2-vel - különösen, ha a tényleges stratégia valójában sokkal több, mint harminc percnél.


Sokan nem szeretnék, vagy akár még nem is igényelnek egy stratégiai lábbelihez kapcsolódó borzongást. Azoknak az egyéneknek, akik stabilitást vásárolnak a rohanással és a teljes teljesítmény járásával egy stratégiai lábbeliben, azt hiszem, hogy a tényleges TX3 jó választás. Abban az esetben, ha bármilyen okból szüksége lesz olyan stratégiai lábbelire, amely képes kezelni az érzékeny nyírást vagy akár magasabb szintű túra teljes teljesítményét, úgy gondolom, hogy a Cruzer Traditionnál kevesebb mennyiségű mérkőzés és sokkal finomabb középtalp lehet sokkal érzelmesebb. Ha stratégiai lábbelit szeretne, elsősorban a gyaloglás szempontjából, akkor valószínűleg egyszerűen megvásárol egy valószínűleg olcsóbb gyalogcipőt.


0 Reviews 

Email to a friend

Email this Read to a friend

%0ASee:%0A http://www.chambers.com.au/forum/view_post.php?frm=2%26pstid=5083" alt="Email to a friend" />