Rant Image

The Read

fantasztikusnak érzik a Jordan LEGACY 312 cipő

Submitted by hondoruson » Wed 29-Apr-2020, 12:09

Subject Area: General

0 member ratings

Ez a fajta modell az Oxygen Michael jordan némelyikével nagyon jó mellékhatásokat váltott ki az edző bolygójáról, mivel sokuk nagyon szereti, hogy ezek a fajta bizonyított, bár egyesek fejükön viselik ezeket. Nagyon tetszik ezek? Nem szeretnéd ezeket? Tájékoztasson minket a Twisting-ről.


Fejleszd ki, hogy szereted a saját oxigén Michael jordanünket. Néhány '95 fluoreszkáló elem látszólag látható és kiértékelhető. Valójában megszerezheti a párot a Nike. Com-ról, ha 2020-ban 21 éves célt indítanak 225 dollárért.


Az adott adidas SL20 valószínűleg az első kocogócipő, amely képes az adidas 'friss Lightstrike ütéscsillapítására'. Vártunk a Lightstrike előtt, hogy képes legyen kocogni, mivel ez egy évvel ezelőtt valóban debütált az Adidas N3XT L3V3L-ben. baseballcipő. A Lightstrike könnyű lesz, bár ezen felül a Jordan 12 Retro cipő jó, kiegyensúlyozott utazást kínál. Előnyös lehet-e a munkavégzésre? Miért nem találjuk meg ...


Szerezzen be férfiakat az Adidasszel. Szerezze be az Adidast


adidas SL20 biztonsági háló


Biztonsági Jordan 1 Retro Low Cipő bolt háló


Fogadott: Élvezem a Lightstrike munkáját. Inkább azt szeretem, ha eleget adtunk az adott adidas SL20-nak a legújabb 10k versenyen. Körülbelül 8 oz-tal valóban csak enyhén elegendő a verseny esti csizmájához való felhasználás (bár nem valószínű, ha a legmagasabb helyezett leszel).


Az adott Lightstrike valójában enyhe, hogy a legtöbb SL20 zsír az alsó részből származik. Sok cipő vagy csizma általában súlya az alsó résznek, tehát ha ez a hely megfordul, fantasztikusan érzi magát. Ez az emberi agytól érzi magát ott nem jelentősen a saját lábujjain. A Jordan MARS 270 cipő érzelmileg, ami fantasztikus a sebesség edzés során, a Jordan 6 Retro cipő rutinja és a verseny estéi során is. Partnerünkkel és én folyamatosan azonosítottuk, hogy személyesen elértem az SL20-at közvetlenül a sebességű edzésprogramok előtt.


A konkrét befolyásoló védelem első osztályú lehet. Minden bizonnyal egyszerűen 14 mm-re van a Lightstrike vonatkozásában a lábgömb belsejében, ám a partnerem és én semmi esetre sem érzékeltem a talaj nagy befolyását. Mivel tényleg van ilyen apró memóriahab, partnerünkkel és én előrejelztük az adott memóriahabot, hogy képes lenne alsó részét kibővített művekből készíteni, vagy talán egyszer megtették egy hosszú utat a cipő vagy csizma körül. A következőkben a 65 éven felüliekkel együtt hosszú utat fogok folytatni a cipőben vagy a csizmában, és beépítem egy pár 10+ távolságos munkát is, így mindazonáltal fantasztikusnak érzik a Jordan LEGACY 312 cipőt.


0 Reviews 

Email to a friend

Email this Read to a friend

%0ASee:%0A http://www.chambers.com.au/forum/view_post.php?frm=2%26pstid=5232" alt="Email to a friend" />